Коротко про нас

Покришкін - безумовний лідер на ринку оперативних шиномонтажних послуг. Компанія, заснована в 2013 році, вже встигла зарекомендувати себе як надійного партнера для багатьох автомобілістів Києва.
Прокололи колесо? Прийшов час сезонного перевзування? Потрібно прокатати або відрихтувати диск? Немає часу шукати вільний шиномонтаж? Дзвоніть прямо зараз!
parallax layer

ПОСЛУГИ

Ми зможемо усунути практично будь-яку проблему, що виникла з Вашим автомобілем у дорозі - починаючи від латки на шині, закінчуючи рихтуванням пошкодженого диска. Почніть користуватися послугами мобільного шиномонтажу вже зараз і відчуєте всі переваги даного сервісу.

Сезонне перевзування

Наш досвід роботи показує, що багато автомобілістів ще не знайомі з подібною послугою,а деякі думають, що послуги виїзного шиномонтажу коштують дорожче стаціонарного. Цеміркування помилкове. Наші ціни на шиномонтажні послуги відповідають середнім показникам по місту Києву.

Мобільний шиномонтаж

Мобільний шиномонтаж "Покришкін" - це мікроавтобус, оснащений спеціалізованим шиномонтажним обладнанням італійського та німецького виробництва найвищої якості, яке виконує всі роботи, пропоновані стаціонарними майстернями.

Гаряча вулканізація

Сезонне зберігання шин

Комфортна послуга позбавляє Вас від зайвих незручностей в пошуку місця для зберіганняшин, звільняє Вас від фізичного навантаження при перенесенні зовсім нелегких шин або коліс.

Допомога в дорозі

Багато автолюбителів потрапляли в ситуації, коли в автомобілі розрядився акумулятор. Наша пересувна майстерня обладнана пуско-зарядним пристроєм 12В/24В, здатним запустити двигун навіть вантажівки.

Рихтування дисків

Покришкін обладнаний сучасними верстатами для холодної прокатки дисків. Наші майстри мають багаторічний досвід і володіють необхідними знаннями та навичками для швидкого і якісного ремонту Ваших дисків.

parallax layer

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Наші ціни приємно Вас здивують 🙂
 
Вартість виїзду, грн.
 
Сезонне перевзування, від
 
Ремонт пробиття, від
 
Бокові порізи, від

*мінімальне замовлення 1000 грн.

Контакти

Ми знаходимося за адресою:

м. Київ, пр. Червонозоряний, 146-б

+380 96 063-33-53 +380 95 463-33-53

 info@tireservice.com.ua

Для зв’язку з нами використовуйте телефони вище, або контактну форму.

Ваше имя (обязательно)

Ваш email

Телефон (обязательно)

Ваше сообщение